ابزار خلاق اینستاگرام برای تعطیلات کریسمس


اینستاگرام در زمان تعطیلات کریسمس ، چند ابزار جدید خلاق را برای کمک به تبدیل هر لحظه به چیزی سرگرم کننده به امکانات خود اضافه خواهد کرد

.

ویژگی های سوپر زوم جدید

اگر شما با دوربین موبایل خود بازی کردید تا فیلم های خنده دار را با صدای دراماتیک ضبط کنید، اکنون می توانید جلوه های زوم و جلوه های صوتی را امتحان کنید. بر روی نماد موسیقی برای انتخاب از "گزاف گویی"، "ضرب و شتم" یا "نمایش تلویزیونی" ضربه بزنید. زیر دکمه ضبط کنار "بومرنگ" در دوربین پیدا خواهید کرد. این ویژگی طی چند هفته آینده اضافه خواهد شد ..

سوپر زوم در اینستاگرام 

فیلترهای صورت

شما به زودی سه فیلتر جدید چهره برای رسیدن به روح جشن میبینید - سعی کنید با این فیلتر های جدید از تعطیلات کریسمس خود لذت ببرید و خاطرات خوبتون رو به عکس های جذاب و ماندگار تبدیل کنید  .. برای دیدن این فیلترهای چهره، با باز کردن دوربین به سمت راست ضربه بزنید و روی نماد چهره در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

سوپر زوم در اینستاگرام

تابلوی برچسب ها

طی چند هفته آینده، مجموعه ای از برچسب های تعطیلات را برای کریسمس، هانوکا و کوانزاا خواهید دید. این که آیا شما در زمستان یا تابستان در ماه دسامبر جشن می گیرید، مجموعه ای از برچسب های فصلی نیز خواهید دید. و برای اینکه برچسب های مورد علاقه و emojis خود را حتی آسان تر پیدا کنید، اکنون می توانید آنها را با کلمات کلیدی انگلیسی جستجو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، مرکز راهنمایی Instagram را بررسی کنید. این به روز رسانی ها به عنوان بخشی از Instagram version 26.0 برای iOS در Apple Store App و برای Android در Google Play در دسترس هستند. .

مطالب برتر :

ربات اینستاگرام

اینستاگرام

افزایش فالوور اینسیتاگرام