از حالا شما می توانید هشتگ را در اینستاگرام فالو کنید


امروز ما توانایی فالو کردن یا به زبان ساده دنبال کردن هشتگ ها را به شما معرفی می کنیم و به شما روش های جدیدی برای کشف عکس ها، فیلم ها و افراد در Instagram می دهیم. اکنون با توجه به منافع، سرگرمی ها، احساسات و جوامع مورد علاقه شما، ارتباط آسان تر است.

هر روز میلیون ها نفر عکس ها و ویدیوهای خود را به اشتراک می گذارند و با هشتگ های مرتبط برچسب گذاری می کنند. #officeable، #slime و #floralnails فقط چند نمونه از هشتگ ها هستند که منافع و احساسات بسیاری از جامعه ما را نشان می دهند. برای ایجاد این پست ها حتی بیشتر قابل جستجو است، ما هشتگهایی را که می توانید دنبال کنید به شما معرفی میکنیم.

فالو کردن یک هشتگ فقط برای دنبال کردن یک دوست است. برای شروع جستجو برای یک موضوع مورد علاقه خود این جستجو را انجام دهید یا روی هرکدام از پست ها ضربه بزنید. هشتگ های مربوطه نمایش داده شده در نتایج جستجوی خود را همراه با حساب های مرتبط مشاهده خواهید کرد. هنگامی که یک هشتگ را که دوست دارید پیدا کنید، صفحه هشتگ را باز کنید و روی دکمه فالو ضربه بزنید. شما شروع به دیدن پست های با برچسب این هشتگ در فید خود خواهید کرد  و برخی از آخرین استوری ها در نوار استوری خود مشاهده خواهید کرد. شما همیشه می توانید هشتگ را در هر زمان دنبال کنید.

برای اینکه به شما راههای بیشتری برای پیدا کردن هشتگهایی که ممکن است بخواهید آن ها را فالو کنید نشان دهیم ، میتوانید هشتگهایی را که افراد دیگر در نمایه خود دنبال میکنند را بررسی کنید. هشتگهای مشابه افرادی که دنبال میکنید به سمت شما می آیند. اگر حساب خود را به خصوصی اختصاص دهید، هشتگهایی که دنبال می کنید فقط برای پیروان شما قابل مشاهده هستند.

اینستاگرام میگوید فالو کردن هشتگها فقط آغاز ماست و از این به بعد ابزارهایمان را برای کشف  و الهام از جامعهمان در اختیار شما قرار می دهیم.

 

مطالب مرتبط :

افزایش فالوور اینستاگرام

نکات طلایی استوری اینستاگرام: بومرنگ

هشتگ در اینستاگرام

ترفندهای عمومی اینستاگرام: مدیریت نظرات

چندین راه با ارزش برای افزایش فالوور اینستاگرام