به اشتراک گذاشتن 10 عکس و فیلم در یک پست اینستاگرام

از امروز می توانید چندین عکس و ویدیو را در یک پست اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

با استفاده از این بروزرسانی، شما مجبور نیستید بهترین عکس یا ویدیو را از تجربه ای که می خواهید به یاد بیاورید انتخاب کنید. اکنون میتوانید حداکثر 10 عکس و ویدیو را در یک پست ترکیب کنید و همه آنها را ببینید.

لحظه های مورد علاقه خود را از جشن تولد تعجب بهترین دوست خود، از تنظیم تا زمانی که آنها از طریق درب راه رفتن، به اشتراک بگذارید. یا یک دستور کیک قدم به قدم ایجاد کنید که مردم همیشه می توانند در نمایه خود پیدا کنند.

هنگام آپلود کردن به فید شما، یک نماد جدید برای انتخاب چندین عکس و ویدیو خواهید دید. کنترل دقیق نحوه نمایش پست شما آسان است. شما می توانید برای تغییر سفارش، روی یک فیلتر برای همه چیز یک بار ضربه بزنید و نگه دارید و یا به صورت یک به یک ویرایش کنید. این پست ها دارای یک عنوان واحد هستند و اکنون فقط مربع هستند. در شبکه نمایه خود، اول عکس یا ویدیو پست خود را مشاهده میکنید که دارای یک نماد کوچک است، به این معنی که بیشتر برای دیدن وجود دارد.
پست اینستاگرام
در فید ، نقاط آبی در پایین این پست ها را مشاهده خواهید کرد تا به شما اطلاع دهد که میتوانید برای کشیدن بیشتر به کشیدن ضربه بزنید. شما می توانید مانند یک پست معمولی به آنها احترام بگذارید و نظر دهید.

از داستان ها برای پخش ویدئو به پست ها در فید ، هرگز آسان تر است که تجربیات خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این ویژگی در چند هفته آینده در iOS و اندروید در سراسر جهان به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر، مرکز راهنمایی اینستاگرام  را بررسی کنید

 

 

 

 

 

لایو استوری : در سطح جهانی

 

ترفند هایی برای استاد شدن در افزایش فالوور اینستاگرام

 

ربات اینستاگرام؛ چگونه افزایش فالوور سریع داشته باشیم

 

راه کار های محبوب شدن در اینستاگرام و افزایش فالوور

 

آموزش تصویری ساخت اکانت اینستاگرام و log in کردن اکانت اینستاگرام