خاطرات لندنر: اینستاگرام با رئیس جدید Vogue کار تازه ای شروع میکنند

هنگامی که شما در دفتر بزرگ نشسته اید، گاهی اوقات باید با مشت ها رول کنید. سال گذشته، ادوارد اننینیگ به میهن خود در انگلستان بازگشت و به ویراستار وگ تبدیل شد و بلافاصله تحت تاثیر قرار دادن مسائل اول و دوم با شکوه قرار گرفت، اما سر و صدای زیادی در پوشش جدید وجود داشت - و ادوارد خوشحال نیست.

هفته گذشته موضوع جدیدی از مجله، شامل بازیگران استرالیایی مارگوت رابی و نیکول کیدمن، به نمایش گذاشته شد. این منتقدان فوری در رسانه های اجتماعی از کسانی که ناچیز نبودن تنوع، تصویر خود و ناشی از این که مجله همکاری بی سابقه ای با مجله W داشت، باعث شد. به نظر می رسد Enninble شروع به مسدود کردن پیروان بحرانی در خرید فالوور اینستاگرام که در آن بحث در حال پخش بود.

یک مدل اظهار داشت: "من آرزو می کنم که ادوارد من را متقاعد سازد که این پوشش خسته کننده باشد." "من همیشه او را تحسین کرده ام و چندین پروژه با او انجام داده ام - من در مورد آن نگران نباشم"، یکی دیگر از پیروان پاسخ داد. "او هر کسی را که پوشش را دوست ندارد مسدود می کند."

این کاملا چند نفر است. "من اشتباه می کنم که چرا مجله W و بریتانیا وگ نه تنها یک عکس پوشش را برای جدیدترین موضوع خود در اینستاگرام به اشتراک می گذارند، بلکه محتوای ویدیویی مشابه را در کانال های  یوتیوب خود نیز قرار داده اند." Photo Liberty Dye tweeted. "آیا این اثبات در پودینگ برای برش گوشه در بودجه تولید؟

تمرکز بر روی تصویر رابی / کیدمن، این واقعیت را که در داخل جلوه های جادویی Enninble، از جمله یک عکس از کتب مدرن مدرن، نادیده گرفته می شود.

ممکن است ما بریتانیایی ها از تماشاگران آمریکایی که برای مجله W استفاده می کنند کمتر باشد اما او اثری از اپیزودهای قدیمی وایلد را ثابت می کند: "تنها در زندگی یک چیز بدتر از آن است که در مورد آن صحبت می شود و در مورد آن صحبت نمی شود."

رول شماره چهارم.

-

کمبود مشخصی از تیم رسانه های اجتماعی بی بی سی. در اوایل این هفته، کارگری گریسی، سردبیر چینی، استعفا داد و از شکاف جنسیتی زن در این شرکت ناراضی بود. امروز صبح، یک صدای جیر جیر به بخش یک ساعته زنانه هفته است. "بازگشت در محل کار و احساس کمبود؟" صدای جیر جیر می خواند. "بدون پرداخت چیزی که ارزش دارید؟ چرا سال را با درخواست افزایش درآمد شروع نکنید؟ در اینجا چند نکته در مورد چگونگی مذاکره با آن وجود دارد: «برای گرشی کار نمی کرد.


سحر سحر آمیز: دونالد ترامپ (عکاس: اولیویه دولیری / استخر از طریق بلومبرگ (بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

"در حالی که ما در مورد شخصیت صحبت می کنیم، در اینجا جنبه ای از دونالد تامپف است که من هرگز از آن گذشته ندیدم: نفرت از سگ ها"، دیوید فریم در The Spectator می نویسد، در حالی که رئیس جمهور گفت "استیو بن نون" سگ "این اولین بار نیست که او از این توهین استفاده کرده است.

نه اولین بار او با سرنوشت یک شکار بازی کرد. Frum می گوید که چگونه پس از انتخابات 2016، یک حامی Trump به خانواده اول یک Labradoodle داد. Trump از او خواسته بود که تصویر را به پسرش Barron، سپس 10. "Barron او را خواهان، نشان می دهد، گفت:" Trump گفت. بارون انجام داد سپس دونالد وعده خود را برای گرفتن سگ مانند، ار، سگ - و بارون هرگز توله سگ خود را از دست داد.


برای مدرسه خیلی خنک است: بتی باچز و هند گل رز جیمز (دیو بنت گیتی)

گالری جدید Mayfair Lazinc شب گذشته با نمایشگاه افتتاحیه خود، از هنرمند JR راه اندازی شد. به نام Giants - Body of Work، قطعا یک چشم گیر است: JR نصب 22ft trompe-l'oeil نصب یک جفت پاها در خارج از محل.

شب گذشته این کار را انجام داد، جایی که قبل از ساعت 6:30 بعد از ظهر پشت سر گذاشته شد و مهمانان از جمله فالوور اینستاگرام و  پروفسور گرین رپ، استفن وبستر جواهر فروشی و رزا جیمز، هندوراس Soho، به دنبال یک زیرچشمی نگاه کردن. او با لبخند گفت: "من نظر خود را در مورد هنر بر روی صفحه نمایش می دهم، اما من حتی نمی توانم آن را ببینم، زیرا با این افراد در اینجا بسته بندی شده است."
هنگامی که یک دعوت نامه در شب گذشته به ورم پارگی مگ موتس رسید، کنجکاوی لندنگرانه تکان خورد. نگران نباشید، اما این آخرین مرز در تلویزیون واقعیت نبود، بلکه راه اندازی یک کمپین جدید از همسر سابق نول گالاچر بود. شب گذشته، متیوج یک پلتفرم جدید را هدف قرار داد تا زنان را قادر سازد تا آشکارا دربارهی یائسگی صحبت کنند. شب گذشته در مهمانی در مریلوبون دختر Anaïs دختر Gallagher، Nell McAndrew و Noelle Reno بود.

 

 

 

بهترین جایگزین برای ربات اینستاگرام های خارجی

مارک معروف شمال غرب در اینستاگرام در کریسمس از بین رفتند

پست های تکراری افراد در اینستاگرام میتواند شما را ناراحت کند

روش هک اینستاگرام برای افزایش فالوور

ابزار جدید برای کمک به افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018