داو کامرون در حال نمایش کامنت هایش در رابطه با اینستاگرام است

داو کامرون برای نظرات نژاد پرستانه پیروان اینستاگرام اینجا نیست.

بازیگر 21 ساله پس از آنکه پیرو یک کامنت در یکی از آخرین پست هایش را نقض کرد، به نظرات اینستاگرام پاسخ داد.

مرتبط با: طرفداران پس از Disney برنده نپسندیدن پس از Disney Cut Gay Boy از 'The Descendants'

تن از هواداران در مورد پست کامرون، در همبستگی با احساسات و جنبش خود ایستادند، اما برخی موافق نبودند.

یکی از پیروان کامرون در ربات اینستاگرام اظهار داشت: "همه فمینیسم و ​​نژاد پرستی، سرزمین های طلایی را نابود کردند. من برای فستیوال های جوایز تماشا کردم، "که به یکی از طرفداران دیگر،sonianprincess پاسخ داد:" خوب ... خیلی بد، خیلی غمگین ".  کامنت اصلی پس از آن اخراج شد" البته شما نمی خواهد ذهن را از او سیاه ".

کامرون فورا وارد شد و خواستار پیروی از آن شد (پس از اینکه بازیگر پاسخ داد، دسته خود را بهdovecameronisahypocrite تغییر داد).

کامرون به طور مستقیم به پیرو پاسخ داد: "چقدر وحشتناک است، چیزی شبیه به آن را به هر کس دیگری بگوید. بنابراین افزایش فالوور اینستاگرام غیر حساس، بنابراین خودخواه، و بنابراین نامناسب است. من معمولا به افرادی اطلاق نمی شود که به طور واضح به طور متوسط ​​تحت IQ متوسط ​​هستند، اما من شخصا با آنچه که شما گفتید متهم هستم، من نمی توانم آن را لغو کنم. شما باید یک یا دو درس را در دلداری و دیدگاه بگیرید. "البته شما از زمانی که سیاه هستید فکر نمی کنید." لطفا نگاهی به خودتان بیاندازید. شما در درون خود چیزی زشت و تاریک دارید. عشق و پشتیبانی را گسترش دهید، نه نفرت و جهل. من آرزو می کنم شما صلح، وضوح، و یک ضربه سخت در صورت از زندگی است. شب. "

در حالی که خوب است که کامرون به دفاع از پیروانش در اینستاگرام برسد، پاسخ او کمی مشکل است. ستاره "پسران" پس از اشاره به پیرو او به عنوان کسی که با "MASSIVELY under average IQ" توجه خاصی به من کرده است.

 

 

 

 

اکنون میتوانید فالوور های IG را با ربات اینستاگرام بالا ببرید

زندگی کاربران اینستاگرام با فالوور های خود

افزایش فالوور اینستاگرام در سراسر ادای احترام کنور مک گرگور به دی است

اکانت اینستاگرامی که توسط یک دانشمند شیمی ساخته شده است، برای نشان دادن مولکول های شیمی به شما

اینستاگرام : آموزش جلوگیری از فالو کردن اکانت ما