زندگی کاربران اینستاگرام با فالوور های خود

شب دیگر، یک غریبه با یک نمایشگر مبهم و به دنبال یک حساب خصوصی، من را در  اینستاگرام به من گفت که او همجنسگرا است. سپس او پرسید که چگونه من همجنسگرایی خود را با مسلمان سازگار می کنم (او احتمالا فقط یک ویدئو در مورد رابطه من با پدر مسلمان من دیده است).

دیر شد و من بیمار بودم من نمی خواستم پاسخ بدهم اما من به این موضوع اشاره می کنم که پیامی درباره ی خروج از من است، که من در مورد آن اغلب نوشته ام، و می خواستم به او بگویم که علیرغم داشتن یک پدر مسلمان، من هرگز به عنوان مسلمان شناخته نمی شوم. ما به طور خلاصه به عقب و جلو رفتیم تا زمانی که مودبانه قهوه را از بین بردیم و پیشنهاد کردیم که پیدا کردن شخص دیگری در زندگی خود برای صحبت کردن بیشتر از یک غریبه در اینترنت باشد. من آرزو می کنم او شانس و امضا کند، "تبریک می گویم، بودن همجنس گرا عالی است."

من تقریبا هفتگی این مکالمات را در توییتر یا  فالوورهای اینستاگرام دارم، اما من فقط چند صد پیرو در هر یک از آنها دارم. معنای صندوق ورودی  اینستا موفق، فرقه رو به رشد از مردان همجنس گرا زیبا در  کاربران اینستاگرام ، با تعداد پیروی که به پنج یا شش رقم رسیدن - باید در زیر آب فرو می رود.

احتمالا، اگر شما یک مرد همجنسگرا هستید، یا به دنبال یک  اینستاگای آنلاین هستید یا با آن مواجه شده اید. آنها همانطور که مجله نیویورک آن را منتشر کرده اند، "متفاوت از خود شما به طور متوسط ​​هوادار گرم و یا زنان در  اینستاگرام هستند. "این مردان بی رحم تر و باهوش تر [...] تصاویر خود را به عنوان انتخاب شده، آرزوی، و به شدت گمراه کننده به عنوان یک کمپین تبلیغاتی عروسی و یا لباس زیر است."

شاید ناامید کننده باشد، پدیده  اینستاگای اغلب برای بد گویی و نادرست بودن زندگی مدرن همجنسگرا انتقاد می شود. به نظر می رسد بسیاری از Instagays یکدیگر را درک می کنند و بنابراین جهانشان منحصر به فرد است. از طریق سفرنامهها، روحیههای پرخاشگرانه و ظاهر روزانه در Bootcamp بارری، درآمد قابل استفاده بیپایان را تصور میکنید (ظاهرا بدون کار واقعی برای تولید آن).

با وجود برخی از فریبنده، کمبود Instagays که بیش از 500000 علامت دنبال کننده از نویسنده / کارگردان مایکل امرسون به جاستین و نیک، یک زن و شوهر همجنسگرا در پیتزبورگ، وجود دارد. از یک مرد همجنسگرا خواسته تا چشم و تصویر خود را ببندد و ممکن است چارلز لورنت مارساند، یک مدل مدرن باند 26 ساله که به عنوان سرآشپز شیرینی شناخته می شود، را ببیند. پیروان جهان در کنار او، اغلب در کلاس اول، سفر می کنند؛ در یک داستان، او به ترتیب ورساچه در شرط دروغ شرط گذاشت. او در اکتبر گذشته، 400،000 طرفدار را شکست داد.
آگهی

و نه بر خلاف همسالانش، مارک های آشنا به هر پیرو Instagay در غذا چارلز فلفل، از دانیل ولینگتون به برنامه دوستیابی چیپ نگاه می کند. بسیاری از آنها، به طرز ناخوشایندی، توسط پودر پروتئین یا سفید کننده های دندان حمایت می شوند. یک هفته گذشته در آگهی های تبلیغاتی، Instagram تاثیر گذار با 100،000 پیروان می تواند تقریبا 800 دلار برای هر انگیزه ای برای حفظ این عکس های لباس زیر را کسب کند.

در طی چند سال گذشته، این مردان تکه ای غیر قابل تصور از تصور عجیب و غریب مردمی را گرفته اند. و در حالی که فرهنگ همجنسگرا همواره به طور غریبی ادعاهای غیر واقعی از زیبایی را پرستش می کند، از مجلات مدل فیزیکی و فرقه تام فنلاند، فرهنگ Instagay ممکن است این عبادت را به سطح جدیدی برساند.

پس از همه، Instagays تله های طعم الگوریتمی کالیبراسیون، یک نوع جدید از ستاره های رسانه های اجتماعی است که شهرت آن بر یک ترکیب هیجان انگیز از sc sculpted abs و نشان های شاد از فرهنگ "تاثیر گذار" پیش بینی شده است. اگر این آیکون های جدید همجنسگرا ما باشد چه؟ و چه اتفاقی می افتد وقتی که یک نسل جدید عجیب و غریب به عنوان الگوها و بت ها به آنها نگاه می کند، افرادی که زندگی آنها ثابت می کند که (خیلی، خیلی) بهتر است؟ آیا سطحی بودن فرهنگ Instagay واقعا چیزی است که باید به آن نگاه کنیم؟ چگونه بسیاری از آنها برای کمک از طریق زمان تاریک به  اینستاگای می رسند، همانطور که به من انجام می دهند؟ و چند نفر از آنها به جایی نرسیده اند؟

من به دنبال مستقیما  فالوور اینستاگرام بودم. و اگر دنبال  اینستاگرام هستید، یک راه مطمئن برای پیدا کردن آنها وجود دارد: صفحه هنرمند مبتنی بر نیویورک جان مک کانل، جایی که او صدها نفر از مردان را تشکیل می دهد، بیشتر آنها  اینستاگای ، در لباس زیر و یا کمتر هستند.

بعد از اینکه دانیل جان 33 ساله در مورد تجربه اش صحبت کرد، او را به آپارتمان نولیتا دعوت کرد. تا زمانی که من شش پرواز را برای او انجام دادم، من از طریق پیراهن لباس سفیدم عرق می کردم، و هیچ فیلتری نمی توانست من را زرق و برق کند - من مخالف  اینستاگای بودم. با این وجود، او با من از من مصاحبه کرد، با زدن یک کانون توجه و هدایت من به سمت مدفوع.

 

 

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام در سراسر ادای احترام کنور مک گرگور به دی است

اکانت اینستاگرامی که توسط یک دانشمند شیمی ساخته شده است، برای نشان دادن مولکول های شیمی به شما

اینستاگرام : آموزش جلوگیری از فالو کردن اکانت ما

خاطرات لندنر: اینستاگرام با رئیس جدید Vogue کار تازه ای شروع میکنند

بهترین جایگزین برای ربات اینستاگرام های خارجی