فاکتور مهم برای امنیت حساب کاربری اینستاگرام

با استفاده از این ویژگی جدید اینستاگرام امنیت حساب کاربری خود را دو چندان کنید و از شر هکرهای فعال در شبکه های اجتماعی در امان بمانید

اینستاگرام در شروع سال 2018 یک راه حل قدیمی را دوباره تکرار کرده و بر انجام آن توسط کاربران اینستاگرام پافشاری میکند. آیا تا حالا میدانستید اینستاگرام به شما اجازه میداده است که با این عامل خیلی مهم امنیت اکانت اینستاگرام خودتون رو بالا ببرید ؟ با ایتسفاده از این ویژگی ، در هر زمانی که از یک دستگاه ناشناخته وارد اکانت اینستاگرام شوید باید یک کد امنیتی که از طریق پیام متنی به شما ارسال می شود را وارد کنید تا اثبات کنید که شما مالک این حساب هستید .

اگر میخواهید شما نیز از این ویژگی استفاده کنید در ادامه با ما باشید تا شما را با این روش آشنا کنیم و به شما آموزش کامل ارائه دهیم :


مرحله 1: روی دکمه نمایه در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.


آیکون اینستاگرام


مرحله 2: روی نماد چرخ دنده در نزدیکی گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.


حساب کاربری اینستاگرام


مرحله 3: در قسمت «حساب» روی «تأیید دو عامل» ضربه بزنید.


اکانت اینستاگرام


مرحله 4: روی ضامن کنار «نیاز به کد امنیتی» ضربه بزنید.


دو فاکتور مهم


مرحله 5: در پنجره تایید که ظاهر می شود، روی «روشن کردن» ضربه بزنید.

 

اینستاگرام


مرحله 6: اگر شما قبلا یک شماره تلفن تایید شده در حساب خود داشته باشید، یک پیام متنی به آن شماره ارسال می شود که حاوی کد امنیتی است که باید در برنامه اینستاگرام وارد شود. اگر شماره تلفن تایید شده ای در حسابتان نداشته باشید، از شما خواسته می شود قبل از ارسال کد به شماره تلفن وارد شوید. در هر صورت، هنگامی که یک کد دریافت می کنید، آن را در این صفحه وارد کنید.


امنیت اینستاگرام


مرحله 7: روی "انجام شد" ضربه بزنید.

 

امنیت اکانت اینستاگرام

 

توجه: کد امنیتی در تصویر ما یک مثال است. کد شما متفاوت خواهد بود

از اینجا به صفحه ای حاوی کد پشتیبان منتقل می شوید که می توانید از آن برای دسترسی به حساب خود استفاده کنید، اگر هرگز موفق به دریافت یک پیام متنی حاوی یک کد امنیتی در طی فرایند ورود به سیستم احراز هویت دو عامل نشدید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا تصویری از این کدها را مشاهده کنید تا بتوانید آنها را در خارج از برنامه مشاهده کنید.

دو فاکتور مهم برای امنیت اکانت اینستاگرام

 

اگر بعدا نیاز دارید که کدهای پشتیبان خود را دوباره مشاهده کنید، می توانید این کار را با پیروی از مراحل 1-3 بالا انجام دهید تا به صفحه تأیید اعتبار دو عامل بازگردید و روی «دریافت کد پشتیبان» کلیک کنید.

 

 

ژئوسکریپهای جدید در داستانهای اینستاگرام برای نیویورک و جاکارتا

به اشتراک گذاشتن 10 عکس و فیلم در یک پست اینستاگرام

لایو استوری : در سطح جهانی

راه کار های محبوب شدن در اینستاگرام و افزایش فالوور

ربات اینستاگرام؛ چگونه افزایش فالوور سریع داشته باشیم