فیلم میسترس ایرانی اینستاگرام

متاسفانه این روزها فیلم های زیادی مبنی بر فیلم میسترس ایرانی در اینستاگرام در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به سرعت در حال انتشار می باشد . در این مقاله  میخواهیم به این پدیده عجیب و غریب و راه های مقابله با آن بپردازیم تا فرزندانمان که در طول شبانه روز در فضای مجازی به سر میبرند دچار این پدیده ی زشت و ناپسند نشوند . .

میسترس چیست ؟

میسترس یک بیماری روانی می باشد که فرد تمایل زیادی به تحقیر شدن توسط جنس مخالف را دارد . این بیماری در هر دو جنس وجود دارد اما در در مردان به مراتب بیشتر از بانوان یافت می شود . مازوخیسم بیماری ای نیست که با شرایط خاص و یا محیط خاصی به وجود بیاید . این بیماری از بدو تولد بیمار با او همراه بوده و تا کنون نیز درمانی برای آن یافت نشده و فقط گاهی قابل کنترل به وسیله دارو است که البته یک مازوخیست حاد هیچ گاه علاقه ای به بهبودی خود ندارد و از این بیماری لذت می برد . این بیمار که از او اصطلاحا با عنوان و یا برده نام برده می شود در مقابل خود و یا ارباب را دارد . در بسیاری کشورهای دنیا ارباب هایی هستند که برده ها را برای مدتی می پذیرند و در آن مدت هر دو نیاز خود را ارضا می نمایند . ارباب یک فرد سالم است و طبیعی است که از اینکه شخصی به پای وی بیفتد و پایش را ببوسد و یا ته مانده غذای او را بخورد  و یا حتی به روی او آب دهان بیندازد لذت می برد . برده ها طبق توافقنامه ای به صورت ساعتی و یا برای مدت طولانی تر در اختیار ارباب هستند و در آن توافق نامه ذکر می شود که چه نوع کارهایی با برده صورت گیرد و پس از تمام شدن مدت آن نیز ارباب برده را نوازش کرده و این رابطه به پایان می رسد . البته در ایران مانند همیشه بطور رسمی میسترسی وجود ندارد و آشنایی با قوانین این رابطه نیز ناشناخته است . متاسفانه حتی در ایران نیز این بیماری وجود دارد و افراد زیادی نیز با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند.

ضمن اینکه بیماری مازوخیست تقریبا در 30.5 تا 39 درصد آقایان وجود دارد با درصد حاد بودن متفاوت . در بعضی موارد بسیار خفیف بوده و در موارد حاد آن حتی به خوردن ادرار و مدفوع میسترس نیز ختم می شود

فیلم میسترس ایرانی اینستاگرام

راه های مقابله با این بیماری

اگر فردی در هر زمانی که به این مسئه پی برد که دچار همچین علائمی می باشد ، باید سریعا به یک روانشناس راجعه کرده و راه حل های پزشک معالج را در نظر بگیرید و کاملا به آن عمل کنید . هر انساني داراي عيب و نقص است. مشكلات و مسائل روحي و رواني متعدد هستند. يكي ممكن است وسواس داشته باشد. ديگري حسد و برخي ميل به حقارت و آزار ديدن، از طرفي هم ممكن است اين حس، يك حس قوي و متفاوت باشد. چه از منظر ارباب بودن و چه از منظر برده بودن. حال بايد بينديشيم كه اگر ما انسانها داراي اراده و اختيار باشيم والبته در پي ‌شكوفا كردن استعدادهاي دروني خودمان، اين دو حس قدرتمند و يا ديگر حواس را با درايت و تدبير در خدمت اهداف عالي و روحاني مان قرارمي دهيم. حس قدرت طلبي و سيادت از آن جهت كه بتوان بر جامعه كلان تاثيرات مثبت و عظيمي نهاد و يك خيل عظيم را با قدرت و نفوذ به جهت مثبتي هدايت كرد و حس بردگي از آن جهت كه اين حس را تنها در برابر حق جل جلاله بكار گرفت و شكوفا ساخت.

شرافت و ارزش انسان در اسلام حاكي از آن است كه انسان ‌ها هركدام مي توانند شخصيت وارزشي بس عظيم داشته باشند و در برابر هيچ كس جز خدا زانوي بردگي و بندگي بر زمين نزنند. انحراف از اين ويژگي و گردن نهادن به بردگي انساني مثل خود، به معني از دست دادن سلامت روان است حال با توجه به اين گفتار، آيا از دست دادن شرافت انساني در Mistress & slave نمي تواند يك اختلال روحي و رواني به حساب آيد؟
احترام گذاشتن به انسان ها واجب است، اما تاحدي كه به تملق و بردگي و بندگي نكشد و سجده و زانوزدن جز براي خدا صورت نگيرد. اسلام بسيار به آبروي مومن حساس است وحتي درمورد خرد كردن شخصيت خود دربرابر ديگران هشدار مي دهد.
توجه داشته باشيد كه اگر عملي نابهنجار فزوني يافت و به فرمايش شما در فيس بوك ها یا جاهای دیگر رواج پيدا كرد به معناي آن نيست كه آن عمل عادي و پذيرفته شده است. گفته اند شخصي وارد روستايي شد و ديد كه همه دارند تن خود را مي خارانند و كم كم شك كرد و گفت شايد من مشكل دارم كه خود را نمي خارانم و در همان روستا به طبيب مراجعه كرد و گفت من مرض نخاراندن گرفته ام!
رفتار و اعمال انسان بايد بسيار هدفمند باشند چراكه ما انسانها در برابر ثانيه به ثانيه زندگي مان مسئول هستيم. حال باخود بينديشيد كه از تحقير شدن دربرابر غير خدا چه هدفي جستجو مي شود؟! البته در مورد اين موضوع همانطوركه خودشما نيز اشاره فرموديد تحقيقات روان شناختي اندكي صورت گرفته است. شايد به دليل آنكه با صراحت نمي توان اين موضوع را پي‌گيري كرد و اظهارداشتن اين مشكل براي افراد، بسيار سخت است و همانطور كه مي دانيد يكي از ويژگي هاي طرح تحقيق اينست كه نبايد در تحقيق به چهارچوب هاي فرد و جامعه تعرض صورت گيرد.
تنها درمان روان شناختي كه براي اين افراد مي توان در نظرگرفت، انزجار درماني است. در درمان انزجاري كه در جلسات متعدد درماني صورت مي پذيرد از تداعي استفاده مي شود يعني شيء و يا رفتار انحرافي مورد علاقه به صورت واقعي يا خيالي با محركي ناخوشايند (مثل شوك الكتريكي) يا با تصور موقعيتي ناخوشايند همراه مي گردد و بدين ترتيب سيستم رواني و ارگانيكي شخص مي آموزد كه ديگر علاقه اي به آن رفتار انحرافي نشان ندهد و از آن متنفر باشد.
ميسترس اسليو در زير مجموعه بيماري مازوخيسم قرارمي گيرد و با فتيشيسم (يادگارپرستي) ارتباط نزديك دارد. كه درمورد اين دو انحراف جنسی به شما توضيح خواهم داد
.

 

افزایش فالوور اینستاگرام با ربات اینستاگرام

اینستاگرام