نکات طلایی استوری اینستاگرام: استفاده از فیلترها در استوری برای فالوور ها

نکات طلایی استوری اینستاگرام: استفاده از فیلترها در استوری

بر اساس گزارش اینستاگرام، بیش از 250 میلیون کاربر هر روز از داستان یا همان استوری اینستاگرام استفاده می کنند.که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد استفاده از فیلترها در استوری نکات مفیدی را بیان خواهیم کرد.

ویژگی جدید داستان ها، این است که شما می توانید فیلترهایی واقعی را همانند اسنپ چت به عکس خودتان اضافه کنید. به داستان ها بروید و بر روی آیکون صورت خندان در قسمت پایین تر سمت راست  ضربه بزنید. این فیلترهای انتخابی ای را همانند انواع تاج ها، گوش های کوالایی که می لرزند، و صورت خرگوش و معادلاتی ریاضی که دور سرتان می چرخد برای شما به ارمغان می آورد. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید، این است که بر روی فیلترها ضربه بزنید تا بتوانید آن ها را امتحان کنید. وقتی فیلتری که دوست داشتید پیدا کردید، یک عکس فوری بگیرید.

فیلترهای چهره در چهره هایی نزدیک به دوربین ظاهر می شوند و در حالت عادی دوربین،  و حالت های یک اشاره، بوم رنگ و ریواند کار می کنند.

عکس ها را فراموش کنید و هنری خلق کنید

دیگر نمی خواهید عکس به اشتراک بگذارید و به یک بوم نقاشی برای نقاشی ها و متن هایتان نیاز دارید؟ از هرچه می خواهید عکس بگیرید، سپس به ابزار نقاشی بروید، رنگ خود را انتخاب کنید، سپس انگشت خود را روی عکس قرار دهید. آن را همان جا نگه دارید. رنگ به آهستگی صفحه ی شما را تا زمانی که کل تصویرتان پوشش داده شود پر می کند. اکنون شما یک صفحه نقاشی خالی دارید. هنگامی که بوم نقاشی خودتان را درست کردید، می توانید آن را با نقاط خال خالی و راه راه پر کنید. بر روی ابزار نقاشی ضربه بزنید، بر روی مارکر نقطه مانند، در بالای صفحه تان ضربه بزنید، رنگتان را انتخاب کنید و بر روی دکمه نقطه در سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید. خطی را که در بالای صفحه تان ظاهر می شود را جابه جا کنید. این باعث می شود مارکر شما بزرگ تر شود. اکنون به منظور ایجاد نقاطی خال خالی، تنها انگشتتان را بر روی عکس و یا هرچیزی که می خواهید ظاهر شود، ضربه بزنید. انگشت خود را بر روی صفحه نگه دارید تا بتوانید نقطه را بزرگتر کنید.

فالوور

به منظور ایجاد خطوط راه راه، همین مراحل را تکرار کنید، اما به جای مارکر نقطه مانند، مارکر قلابی شکل  را انتخاب کنید. سپس بر روی صفحه ضربه بزنید. خطوطی راه راه بر روی عکستان ظاهر خواهد شد.

شما هم چنین می توانید از ابزار پاک کن، در سمت راست استفاده کنید تا رنگ ها را پاک کنید. یک عکس بگیرید، آن را با رنگ پر کنید و سپس کمی از آن را پاک کنید تا کمی از تصویر در زیر آن هویدا باشد.

بعضی افرادی که با اینستاگرام کار می کنند از حقه نقاط خال خالی استفاده می کنند تا در روی عکس هایشان حباب درست کنند. شما می توانید این کار را با ایجاد یک نقطه خال خالی بزرگ در بالای شخصی که در عکس قرار دارد ایجاد کنید و سپس نقاطی کوچک تر را ایجاد کنید تا در زیر حباب فکری ایجاد شده، اثری ایجاد کنند. شما می توانید حباب فکری را با استفاده از ایموجی یا متن پر کنید.

امیدواریم این نوشته از سایت هلو اینستا مورد توجه شما قرار گرفته باشد و به کارگیری آن ها بتوانید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. در صورت تمایل به افزایش سریع تر می توانید از ربات اینستاگرام ارائه شده توسط هلو اینستاگرام استفاده کنید و یا فالوورهای واقعی خریداری نمایید.