نکات طلایی استوری اینستاگرام: بلاک کردن، پنهان کردن و کمی در استوری

نکات طلایی استوری اینستاگرام: بلاک کردن، پنهان کردن و کمی در استوری

استوری از ویژگی های جالب توجه اینستاگرام است که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد بلاک کردن کاربران مزاحم، پنهان کردن استوری و کمک به افرادی که فکر می کنید استوری های خودآزاری منتشر می کنند، صحبت خواهیم کرد. پس تا انتها با این مطلب از سایت هلو اینستا همراه شوید.

افرادی که شما را اذیت می کنند را بلاک کنید

اگر هربار که داستان شخص خاصی را در صف می بینید و عصبانی می شوید، می توانید آن را بی صدا کنید. به سادگی هنگامی که داستان آن ها روی صف داستان شما قرار می گیرند، بر روی آیکون داستان کلیک کنید و روی آن نگه دارید. یک پنجره ظاهر می شود که به شما گزینه هایی را برای بی صدا کردن داستان آن شخص می دهد.

بی صدا کردن داستان را کاملا پنهان نمی کند. تنها آن را به انتهای صف می برد و دیگر به صورت اتوماتیک وقتی که شما در حال پخش داستان ها هستید باز نمی شود. نیاز است که شما به صورت دستی داستان افراد را از حالت بی صدا خارج کنید، آن را به حالت قبلی خودش برگردانید. تنها ضربه بزنید و روی آیکون داستان شخص انگشتتان را نگه دارید و گزینه با صدا را فعال کنید.

اینستاگرام

داستان خود را از پنهان کنید

شما هم چنین می توانید انتخاب کنید که چه کسی داستان شما را ببینید و چه کسی نبیند. می خواهید کاری کنید که داستان مادرتان شب جمعه ی خاص شما را مشاهده نکند؟ به پروفایلتان بروید و روی آیکون خورشید (در آی او اس) یا سه نقطه (در اندروید) در قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. تنظیمات داستان را از فهرست انتخاب کنید و سپس روی پنهان کردن داستان ام از ضربه بزنید. مادرتان را از لیست انتخاب کنید و روی انجام کلیک کنید. مادرتان هنوز قادر به دیدن پست ها و پروفایل شما هست اما نمی تواند داستان شما را ببیند.

شما می توانید مانع این شوید که افرادی قادر به  فرستادن پیغام به شما از داستانتان باشند. به پروفایلتان بروید و روی آیکون خورشید (در آی او اس) یا سه نقطه (در اندروید) در قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. روی تنظیمات داستان، گزینه ای را از لیست انتخاب کنید. شما می توانید همه کس را انتخاب کنید که به شما این امکان را می دهد که همه افراد برای شما نظر ثبت کنند، افرادی که شما آن ها را دنبال می کنید تا به آنهایی که شما آن ها را دنبال می کنید امکان اظهار نظر را بدهید، و خاموش به منظور این که دیگر هیچ کس نتواند برای شما نظر ثبت کند.

به کسی که نیاز دارد، کمک کنید

اگر دیدید کسی در جایی در ویدیوی زنده درباره ی خودکشی و خودآزاری حرف می زند، اینستا گرام دارای یک ویژگی گزارش کردن بی نام است. بر روی دکمه ی فهرست در کنار گزینه ی نوشتن پیغام در انتهای صفحه ضربه بزنید و بر روی گزارش > محتوای نامناسب > خود آزاری ضربه بزنید.

یک پیغام در برابر شخصی که در حال ضبط فیلم است با گزینه هایی کمکی برای او ظاهر می شود  که این گزینه های کمکی شامل حرف زدن با داوطلبی تلفنی می باشد.