نکات طلایی استوری اینستاگرام: تگ، اشتراک گذاری و چرخش بین استوری ها

 

استوری یکی از ویژگی های جالب اینستاگرام است که با استقبال میلیونی کاربران در سراسر جهان مواجه شده است که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد مشاهده استوری ها در سایت اینستاگرام، اظهار نظر درباره داستان ها و نکاتی درباره ترتیب استوری ها بیان شده است. پس تا انتها با این مطلب از سایت هلو اینستا همراه شوید.

یک نفر را تگ کنید

هنگامی که به یک داستان متن اضافه می کنید، تنها کاری که باید بکنید این است نماد @ را به همراه نام کاربری شخص بیاورید تا بتوانید او را تگ کنید. اگر شما آن شخص را دنبال می کنید، آیکون نام کاربری او ظاهر خواهد شد، بر روی آن ضربه بزنید . آن شخص در داستان شما تگ خواهد شد. این تگ یک لینک است که به پروفایل شخص زده می شود و شما می توانید بیش از  نفر را تگ کنید.

هنگامی که شما اشخاص را تگ می کنید، آن ها در مستقیم اینستاگرامشان خبردار می شوند، لذا این راهی عالی برای این است که دوستانتان بدانند شما داستان گذاشته اید. اگر شما افرادی که نمی شناسید نام نبرید، یک اعلان در تقاضاهای پیام هایشان ظاهر خواهد شد.

استوری

با مستقیم نیز داستان خود را به اشتراک بگذارید.

شما می توانید داستان دیگر افراد را نیز به اشتراک بگذارید. تنها بر روی آیکون مستقیم (شکل آن همانند  یک هواپیمای کاغذی است) در گوشه ی سمت راست پایین صفحه داستان ضربه بزنید، سپس بر روی دوستانی که می خواهید این داستان را با آن ها به اشتراک بگذارید ضربه بزنید، پیغامی بنویسید، و روی کلمه ارسال ضربه بزنید.

شما هم چنین می توانید داستان را به گروهی از افراد بفرستید. تنها بر روی گروه جدید در بالاترین قسمت صفحه اشتراک ضربه بزنید. برای گروه اسمی تعیین کنید، بر روی آیکون تیک ضربه بزنید و ارسال را لمس کنید.

هنگامی که شما داستانی را که برایتان فرستاده شده دریافت می کنید، این داستان به صندوق ورودی مستقیم شما می آید. بجنبید. هنگامی که داستان بعد از 24 ساعت ناپدید شد، دیگر شما قادر نخواهید بود آن را مشاهده کنید.

اگر شما نمی خواهید دیگران داستان شما را به اشتراک بگذارند، تنها قابلیت اشتراک گذاری را غیرفعال کنید. به فهرست تنظیمات بروید > تنظیمات داستان و امکان اشتراک گذاری را با کشیدن آن به سمتی دیگر غیرفعال کنید.

چرخ زدن بین داستان های ساده است

جهت یابی در میان داستان ها بسیار ساده است. هنگامی که در حال جست و جو در میان داستان دوستانتان هستید، به سمت راست بکشید تا به قبلی رفته و به سمت چپ بکشید تا به بعدی بروید، و برای اینکه از یک عکس یا ویدیو رد شوید، روی آن ضربه بزنید.

اگر شما می خواهید، روی یک عکس توقف کنید، می توانید داستان را با ضربه زدن و نگه داشتن انگشتتان روی عکس متوقف کنید. به منظور شروع دوباره داستان، دست خود را بردارید. این هم چنین برای ویدیوها نیز جوابگو است. اگر شما دستتان را به مدت زیادی روی ویدیو نگه دارید، متوقف باقی خواهد ماند، حتی اگر دستتان را از روی آن بردارید. به منظور شروع دوباره ویدیو، انگشت خود را به این سمت و آن سمت صفحه ی نمایش بکشید.

امیدواریم این نوشته از سایت هلو اینستا مورد توجه شما قرار گرفته باشد و به کارگیری آن ها بتوانید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. در صورت تمایل به افزایش سریع تر می توانید از ربات اینستاگرام ارائه شده توسط هلو اینستاگرام استفاده کنید و یا فالوورهای واقعی خریداری نمایید.