نکات طلایی استوری اینستاگرام: عکس های خود را زرق و برق دار کنید

نکات طلایی استوری اینستاگرام: عکس های خود را زرق و برق دار کنید

بر اساس گزارش اینستاگرام، بیش از 250 میلیون کاربر هر روز از داستان یا همان استوری اینستاگرام استفاده می کنند.که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد زرق و برق دار کردن عکس های استوری تان نکات و ترفندهای مفیدی را بیان خواهیم کرد.

بله راه هایی هم هست که بتوانید عکس های خود را زرق و برق دهید

یکی از بهترین چیزهایی که در اسنپ چت وجود دارد این است که شما می توانید چیزهای باحال و شاد به عکس های خودتان اضافه کنید. داستان های اینستاگرام خود دارای ویژگی هایی می باشند.

برای افراد تازه کار، فیلترهایی وجود دارد، اما نه آن دسته از فیلترهایی که صورت سگ دارند و در اسنپ چت شما نیز هستند،  یا رنگین کمان. اما راهی برای اضافه کردن فیلتر وجود دارد. بعد از گرفتن عکس یا ضبط ویدیو، آن را به کنار بکشید تا به آن فیلتر اضافه کنید.

شما می توانید با زدن ضربه بر روی آیکون صورت در گوشه سمت راست پایین و انتخاب فیلتر از فهرست، به ویدیوهای زنده ی خود فیلتر اضافه کنید. شما می توانید پیش از و یا در طول پخش خود نیز فیلترهایی را اضافه کنید.

شما می توانید از فیلترهای صورت و چهره برای ویدیوهای زنده خود استفاده کنید.

زمانی که شما یک فیلتر را انتخاب کردید، می توانید استیکرهایی را اضافه کنید. شما دکمه استیکر را در کنار ابزارهای متنی و نقاشی خواهید یافت. بر روی چهره اسمایلی ضربه بزنید، و شما به موجب آن قادر خواهید بود که به داستان خودتان با استیکرها نشاط ببخشید. هنگامی که شما یک استیکر اضافه می کنید، می توانید استیکر دیگری را نیز اضافه کنید، آن را به اطراف حرکت دهید و اندازه آن را تغییر دهید.

اینستاگرام به صورت مداوم استیکرهایی جدید را اضافه می کند، لذا مطمئن باشید که کاملا تمام استیکرها را بررسی کرده باشید. گزینه های جدیدی که اخیرا اضافه شده است عبارتند از:

  •  
  •  
  •  
  • روزهای هفته
  • تگ های مکانی
  • کلاه ها و عینک های خنده دار
  • ایموجی ها

شما هم چنین می توانید صورت خود و یا دوستتان را به استیکر تبدیل کنید. یک عکس یا ویدیو بگیرید، سپس بر روی آیکون صورت خندان ضربه بزنید. سپس بر روی گزینه ی استیکر با آیکون دوربین ضربه بزنید. دوربین باز خواهد شد و لذا شما می توانید یک سلفی از خودتان بگیرید. بر روی دایره سفید در زیر صورتتان ضربه بزنید تا عکس بیندازید.

انگشت خود را در پایین روی سلفی نگه دارید تا مرزهایی که می خواهید ناپدید شوند، و یا دایره یا مربع شوند. سپس می توانید استیکر را همانند دیگر استیکرهای دیگر دستکاری کنید.

یک امکان دیگر استیکر، استیکر هشتگ است. تنها بر روی استیکری که نوشته هشتگ ضربه بزنید و آن را با هشتگ خودتان زینت دهید. دیگر افراد قادر خواهند بود بر روی استیکر شما ضربه بزنند و عکس های دیگری با همان هشتگ را بیابند. شما هم چنین می توانید یک هشتگ را اضافه کنید تا متنی را در داستان خودتان تنظیم کنید که قابل کلیک کردن هم باشد.

اینستاگرام

اگر شما می خواهید که یک استیکر در اینستاگرام در یک نقطه معین روی ویدیو یا بومرنگ شما باقی بماند، می توانید آن را پین کنید. استیکر را قرار دهید و سپس ضربه بزنید و آن را نگه دارید. یک گزینه برای پین کردن ظاهر خواهد شد. بر روی پین کردن ضربه بزنید تا تایید کنید. شما می توانید استیکرهای زیادی را در در ویدیوی خودتان پین کنید.

آیا شما استیکرهایی مورد علاقه دارید که بارها و بارها از آن ها استفاده می کنید؟ شما می توانید با ضربه زدن بر روی آیکون اسمایلی  و کشیدن به سمت راست، به علاقیات خودتان دستیابی پیدا کنید. آن گاه استیکرهایی که اخیرا استفاده کرده اید ظاهر خواهند شد.

زمانی که شما استیکرهای خود را اضافه کنید، می توانید با متن های اسنپی دیوانه بازی درآورید! برای افزودن متن، به راحتی می توانید بر روی آیکون متن در سمت راست بالای صفحه تان ضربه بزنید و رنگ خودتان را انتخاب کنید. اگر رنگ هایی که آن جا بودند مد نظر شما نبود، نا امید نشوید. صفحه را به سمت چپ بکشید تا پالت رنگی با گزینه های بیشتر برای شما نمایان شود.