نکات طلایی استوری اینستاگرام: ویژگی های جالب استوری که احتمالا نمی دانید

 

استوری یکی از ویژگی های جالب اینستاگرام است که با استقبال میلیونی کاربران در سراسر جهان مواجه شده است که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد مشاهده استوری ها در سایت اینستاگرام، اظهار نظر درباره داستان ها و نکاتی درباره ترتیب استوری ها بیان شده است. پس تا انتها با این مطلب از سایت هلو اینستا همراه شوید.

شما می توانید داستان ها را در Instagram.com نیز مشاهده کنید.

روزی روزگاری شما تنها می توانستید به داستان ها تنها از طریق اپلیکیشن موبایل دسترسی داشته باشید، اکنون شما می توانید آنها را به صورت آنلاین نیز مشاهده کنید. آن ها در بالای صفحه شما ظاهر خواهند شد.

هدایت داستان ها به صورت آنلاین در اپلیکیشن کمی متفاوت است. بر روی داستان کلیک کنید تا آن را مشاهده کنید. سپس اگر شما بخواهید یک داستان را رد کنید، یا داستان را بررسی کنید که از آن گذشته اید، تنها روی فلش های چپ و راست روی صفحه نمایش کلیک کنید.

شما نمی توانید با Instagram.com داستان اضافه کنید. اینستاگرام می گوید این قابلیت را در ماه های آینده نیز اضافه خواهد کرد.

ترتیب و نظم داستان شما، چگونه است

در تمام مواقع، شما ممکن است افرادی تکراری را در صفحه ی داستان خود ببینید. این که صفحه شما چگونه مرتب می شود به عوامل کمی بستگی دارد. یک چیزی که در بالا هم به آن اشاره شده، قطع کردن صداست. اگر شما صدای مربوط به شخص خاصی را قطع کنید، داستان آن ها به انتهای صفحه شما منتقل خواهد شد. آن ها تا زمانی آن جا باقی خواهند ماند که قطعی صدایشان برداشته شود. این امر باقی داستان ها را جلوتر از آن ها قرار می دهد.

اینستاگرام

عامل دیگر خود اینستاگرام است. اینستاگرام دارای سیستمی است که سعی می کند پیش بینی کند شما دوست دارید چه چیزی را مشاهده کنید، و سپس آن ها را ارائه دهد. خارج از افرادی که شما آنها را دنبال می کنید – و این که اینستاگرام فکر می کند شما خواهان مشاهده ی آن هستید—داستان ها به صورت زمانی مرتب می شوند. هرکسی که اخیرا پستی گذاشته باشد در اول صفحه شما ظاهر خواهد شد.

اگر اینستاگرام درباره پیش بینی هایش اشتباه برداشت می کند، درمی یابید که شما داستان های خاص را از دست داده اید. آن طور که من متوجه شده ام، هیچ راهی نیست تا شما بتوانید صف داستان خودتان را مرتب کنید.

درباره داستان ها با کلمات و عکس ها اظهار نظر کنید

در انتهای داستان شما، شما مکانی را می بینید که می توانید در آن جا پیغامی بنویسید. شما هم چنین می توانید واکنش های بصری را با ضربه بر آیکون دوربین نیز ارسال کنید و سپس عکس بگیرید و از قابلیت عکس، بومرنگ، ویدیو یا ریوایند استفاده کنید. شما هم چنین می توانید تصویر یا ویدیوی خود را با استیکر تزیین کنید. آن را رنگی رنگی کنید.

به علاوه، پاسخ شما، به صورت اتوماتیک شامل استیکرهای تصویر داستانی می شود که شما به آن پاسخ می دهید. این استیکر می تواند جابه جا شود و تزیین شود. هنگامی که کارتان تمام شد، ارسال را بزنید. پاسخ شما در صندوق ورودی دوستتان ثبت خواهد شد. پاسخ تنها برای افرادی عمل می کند که اظهار نظر را فعال کرده اند.