پست های تکراری افراد در اینستاگرام میتواند شما را ناراحت کند

به نظر می رسد تنها کسی که می تواند تحمل کند نارسیسی ها دیگر اعتیاد هستند. تحقیقات جدیدی از کره جنوبی نشان می دهد افرادی که به شدت از ویژگی های شخصیت باروری در آزمون روان استفاده می کنند، احتمالا از پست های رسانه های اجتماعی دیگر بزرگسالانی که به طور مساوی اعتیاد آور بودند، قدردانی می کنند، و این نشان می دهد که روحیه عاشق شرکت است.

محققان دانشگاه ساجونگ در کره جنوبی دو مطالعه برای انتشار در اینترنت در کامپیوترهای رفتاری انسان انجام دادند تا به آنها کمک کنند تا بهتر بتوانند درک کنند که چگونه narcissists به  اینستاگرام حرکت می کنند. برای اولین آزمایش، این تیم پاسخهای داوطلبان را به کاربران دیگر آزمایش کرد و آن را با توجه به تمایل داوطلبان به «دوست داشتن» سایر پست های خودکار، یک عکس گرفته شده توسط تنها فرد در تصویر، بررسی کرد. در آزمایش دوم محققان، نیازهای داوطلبان برای توجه و محبوبیت  اینستاگرام را از طریق اندازه گیری داده های شخصی مانند تعداد خودسری که ارسال کرده اند و فرکانس آن که خودشان نوشته شده اند، مورد آزمایش قرار دادند. در مجموع، این تیم 276 بزرگسال را که آنلاین بودند استخدام کردند، گزارش داد.
مرتبط:  اینستاگرام مبارزه با جنجال های حیوانات با ممنوعیت Selfies با حیوانات عجیب و غریب

نتایج نشان داد افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آوردند، برای داشتن ویژگی های شخصیت روغنی نیز احتمال بیشتری پیدا می کنند که نگرش های مطلوب خود را نسبت به افراد دیگر نشان دهند و قصد بیشتری برای «دنبال کردن» دیگر اعتیاد به اینستاگرام داشته باشند.

"نارسیسیسم یک نشانگر مثبت از تمایل خودکشی و فرکانس ارسال خودکارآمدی است. چرا انسانها نه تنها خودخواهی می کنند بلکه "مانند" و "دنبال کردن" دیگران که خودتی ها را می نویسند؟ "نویسنده سونگا ونوس جین از دانشگاه سجونگ به PsyPost گفت.
مرتبط: چگونه در اینستاگرام بازپخش شود: شرکت رسانه های اجتماعی Gifs Test، دکمه Regram

اگرچه پاسخ این سؤال در این مطالعه خاص مشخص نشده است، ممکن است به سادگی دیگری از خود ارتقا باشد. همانطور که Indy100 اشاره کرد، پیگیری های دیگر اکانت اینستاگرام و دوست داشتن عکس های دیگران یکی از راه های اطمینان از اینکه شما می توانید پیروان شخصی تر و محبوبیت آنلاین خود را افزایش دهید.

این تحقیق همچنین به یک مغز ناخوشایند نگاه می کند. با توجه به مؤسسات ملی سلامت، اختلال شخصیت روغنی یک الگوی رفتار متکبرانه است که از اعتقادات شخصیتی فردی خود پشتیبانی می کند. جین به PsyPost گفت که این مطالعه فقط بر روی یک نوع نارسیسیست، نارسیسای بزرگ انجام می شود. نوع دیگری از narcissist، narcissist آسیب دیده وجود دارد. این به عنوان کسی که بیشتر با ناامنی و برداشت اجتماعی ارتباط دارد، توصیف شده است.

هر دو شکل شرایط با نیاز مداوم به تحسین و عدم همدلی برای دیگران مشخص می شود. واضح است که چرا  اینستاگرام ، یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که شما همیشه می توانید توسط دوستان و غریبه های بی شماری تحسین و تشویق کنید، به عنوان یک مدل برای این مطالعه انتخاب شده است.

 

 

روش هک اینستاگرام برای افزایش فالوور

ابزار جدید برای کمک به افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018

چه اتفاقی می افتد وقتی شما یک میلیون فالوور اینستاگرام داشته باشید

عاملی که میتواند شما را از اینستاگرام متنفر کند

فاکتور مهم برای امنیت حساب کاربری اینستاگرام