ژئوسکریپهای جدید در داستانهای اینستاگرام برای نیویورک و جاکارتا

امروز ما یک نسخه اولیه geostickers در استوری اینستاگرام برای شهر نیویورک و جاکارتا معرفی می کنیم. از آنجا که استیکر ها را در ماه دسامبر معرفی کردیم، دوست داشتیم ببینیم چگونه از آنها استفاده کردید تا داستان هایتان را به زندگی ببرید - از کلاه تا روز ولنتاین سرگرم کننده تا برچسب مکان های قابل تنظیم. اکنون، با بیش از دوازده برچسب جدید برای هر شهر نیویورک و جاکارتا، شما باید یک گزینه خلاق دیگری برای اضافه کردن متن به لحظات روزمره خود داشته باشید.

هنگامی که یک عکس یا ویدیو را می گیرید و روی نماد برچسب ضربه بزنید، Geostickers را در بالای صفحه خواهید دید. مهم نیست که شما در نیویورک سیتی یا جاکارتا هستی، یک برچسب سفارشی برای آن شهر خواهید یافت. شما می توانید ببینید دیگر برچسب ها زمانی که شما بازدید می کنید نمایش داده می شود محله ها و مناظر را انتخاب کنید - هر کدام طراحی شده است برای مطابقت با جرقه از محل آن را نشان می دهد.

شما می توانید به عنوان بسیاری از برچسب به عنوان شما می خواهید اضافه کنید، اندازه و قرار دادن آنها را تنظیم و ترکیب و مطابقت با دیگر ابزار خلاق. درست مانند برچسب مکان قابل تنظیم، افرادی که در حال تماشای داستان شما هستند می توانند یک geosticker را برای دیدن صفحه موقعیت مکانی ضربه بزنند. داستان شما در صفحه موقعیت مکانی شما نمایش داده نخواهد شد.

همانطور که در جستجوی این شهرها هستید، برای برچسب هایی که می توانید استفاده کنید چشم را حفظ کنید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا به زودی ابزارهای خلاقانه تری به شما بدهیم.

این به روز رسانی به عنوان بخشی از Instagram version 10.11 برای iOS در Apple App Store و برای آندروید در Google Play در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر، مرکز راهنمایی  اینستاگرام را بررسی کنید.

 

 

 

به اشتراک گذاشتن 10 عکس و فیلم در یک پست اینستاگرام

 

لایو استوری : در سطح جهانی

 

ترفند هایی برای استاد شدن در افزایش فالوور اینستاگرام

 

ربات اینستاگرام؛ چگونه افزایش فالوور سریع داشته باشیم

 

راه کار های محبوب شدن در اینستاگرام و افزایش فالوور