3 مارک معروف شمال غرب در اینستاگرام در کریسمس از بین رفتند

در جستجوی Hit، تیم خرده فروشی ما همیشه یکی از گوشه های بازاریابی دیجیتال خود را نزدیک به زمین، زمانی که به روند رسانه های اجتماعی می آید، نگه دارد. بنابراین، با استفاده از بسیاری از مارک های وارد شده در نبرد برای تبلیغ در اینستاگرام  محصولات خود را در این کریسمس، ما نگاهی نزدیک تر به برخی از مارک های محلی، شمال غرب است که آنها را در رسانه های اجتماعی در حال اجرا تا دوره جشن کشتن.

تبلیغات در اینستاگرام
با پیروان بیش از 150k؛ به طرز بسیار کمی از همه چیز، زمانی که آن را به نشان دادن طیف وسیعی از محصولات خود را نشان می دهد، و نمونه خوبی از نحوه استفاده از ربات اینستاگرم به نمایش محدوده متنوعی از محتوا است.

بسیار با استفاده از نقل قول های رنگی، محتوای ویدئویی و عکس های مدل، علاوه بر لانه های خیره کننده ای از محصولات خود، استفاده می کند. با فرستادن فراتر از فقط محصولات خود، بسیار شخصیت نام تجاری را ایجاد می کند و پایه پیروان خود را به چیزی مرتبط می کند.

چه چیزی را از بسیار: نه همه چیزهایی که در پست اینستاگرام می کنید، باید یک محدوده فروش با هم پنهان شوند، درک مشتریان خود و آنچه که مربوط به آنهاست، کلید بازاریابی خوراک  اینستاگرام است.
فروشگاه اسباب بازی پرنده

   

لیورپول "Scouse Bird" به عنوان شخصیت توییتر راه طولانی خود را از ابتکارهای فرومایه خود گرفته است. استراتژی اجتماعی خود را برای محصول Scouse Bird مشهور به حساسیت و حساسیت خنده دار او و حواس او برای روند فعلی در رسانه های اجتماعی است.
تبلیغ در اینستاگرام
با تظاهرات های غافلگیری از ویدئو، تصاویر رنگ آمیزی محصول و پشت صحنه محتوای   ربات اینستاگرام، The Scouse Bird Shop یک درمان مجازی برای چشم شماست. از بمب های حمام به دفتر خاطرات گرم واکنشی، هر پستی که مایل به لمس، بوییدن و احساس آخرین محصول است که کلیدی برای مبارزات بازاریابی موفق است.

آنچه که از فروشگاه Scouse Bird گرفته می شود: محتوای ویدئو بسیار محبوب است و مشتریان هیچ چیز دوست ندارند بیش از دیدن محصولات مورد علاقه خود در عمل. پس از همه، هیچ چیز بهتر از یک ویدیو است که شما را بیشتر مایل می کند وجود دارد.
برنزی


ترکیب تصاویر الهام گرفته از سبک زندگی، تصاویر محصول سرگرم کننده و دخترانه و حمایت های مشهور، برنزی از اینستاگرام استفاده کرده است تا خود را به عنوان یک محصول آرزو برای زنان در سراسر انگلستان بسازد. برنزی همچنین از خوراک  اینستاگرام تمیز و آرزویشان به عنوان مبنایی برای تعامل مستقیم با مشتریان خود و افزایش سطح مشارکت مشتری استفاده می کند.

با برداشتن عکس از مشتریان با استفاده از محصولات و برچسب گذاری آنها به طور مستقیم، برنزی نه تنها از طرفداران وفادار خود قدردانی می کند، بلکه آنها را با انگیزه ای برای نشان دادن خوراک خود در اینستاگرام معرفی می کند. این استراتژی پیروزی از انگیزه و پاداش کمک می کند تا برای ساختن فانتزی Bronzie، به عنوان مشتری بیشتر مشتری تصاویر خود را در محصولات محصول به امید به دست آوردن برجسته.

آنچه از Bronzie گرفته شده است: پیگیری کلید مبارزات بازاریابی موفق است. با دادن مشتریان خود دلیل برای درگیر شدن با نام تجاری یک راه عالی برای نگه داشتن محتوای خود را تازه و fanbase خود را در حال رشد است.

 

 

 

پست های تکراری افراد در اینستاگرام میتواند شما را ناراحت کند

روش هک اینستاگرام برای افزایش فالوور

ابزار جدید برای کمک به افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018

فاکتور مهم برای امنیت حساب کاربری اینستاگرام

چه اتفاقی می افتد وقتی شما یک میلیون فالوور اینستاگرام داشته باشید