8 ابزار جدید برای کمک به افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018

بهترین برندهای جهان و تأثیرگذارترین عوامل موفقیت چیست؟ یکی از دلایل عجیب اینستاگرام عظیم است که می تواند در یک قطعه ربات اینستاگرام برای اقدام خاصی بسیج شود.

مرتبط: 6 روش اثبات شده برای توانمند سازی بازاریابی اینستاگرم برند شما

در زیر اینستاگرام قوی سازی یک راه عالی برای ساخت یک مخاطب یا یک پایگاه مشتری است. فکر می کنم یک نام تجاری مانند Brandy Melville، که 3.8 میلیون دنبال کننده را جمع آوری کرده است یا یک عامل تأثیرگذار مثل تیم Karsliyev، بنیانگذار Daily Dose، که 1.2 میلیون دنبال کننده دارد.

در اینجا بررسی 10 ابزار اینستاگرم است که مارک های موفق و نفوذگران برای ایجاد فالوور اینستاگرام قابل توجه در هیچ زمان استفاده نمی کنند.
1. SocialDrift

SocialDrift به شما امکان می دهد با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای پیوستن به دیگر کاربران Instagram از طریق نظرهای خودکار، نظرات و پیگیری های خود، پیوندهای Instagram خود را به طور مرتب افزایش دهید. این اجازه می دهد تا کاربران را به تنظیم پارامترهای خاص در مورد حمل و نقل خودکار مربوط به محل حساب، نام و یا استفاده از هشتگ.
راه های خلاقانه برای لذت بردن از مشتریان خود و آنها را به وفاداری به نام تجاری خود را
گیره
راه های خلاقانه برای لذت بردن از مشتریان خود و آنها را به وفاداری به نام تجاری خود را
توسط staples
دوقلو دیجیتال: سنگ بنای صنعت 4.0
محتوای حمایت شده
دوقلو دیجیتال: سنگ بنای صنعت 4.0
توسط Deloitte

این پلت فرم یادگیری ماشین سپس بهترین زمان برای تعامل با حساب های هدف تعیین می کند. SocialDrift همچنین دارای یک داشبورد مفید است که ارتباطات خودکار را دنبال می کند، پیروان جدید که از طریق پلاگین و تعاملات متقابل دنبال می شوند.
2. گرمی

با استفاده از Grum، برنامه  ربات اینستاگرام به درستی از کامپیوتر شما برنامه می دهد. پلت فرم نرم افزاری مبتنی بر وب برای Instagrammers هایی که دارای محتوای عالی هستند - در یک کامپیوتر متصل است - ایده آل است که به راحتی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی قابل دسترس نیست. علاوه بر این، Grum به کاربران اجازه می دهد تا پیش نویس برنامه ها، پست ها و نظرات را برنامه ریزی کنند، و این باعث می شود که یک استراتژی سرمقاله خیره کننده بدون دردسر بزرگی ایجاد شود.

مرتبط: 8 مرحله ساده برای کمک به کسب و کار شما در اینستاگرام شروع کنید
3. هلو اینستا

به همین دلیل 78 درصد از بازاریابان مورد مطالعه در یک مطالعه اظهار داشتند که داده ها برای کارشان ضروری است. بهترین تیم های بازاریابی کسانی هستند که قادر به سرعت جمع آوری، تجزیه و تحلیل و واکنش به داده ها هستند. Owlmetrics به تیم های بازاریابی کمک می کند که فقط با استفاده از یک پلت فرم تجزیه و تحلیل Instagram قوی کار کنند.

این ابزار قادر به تجزیه و تحلیل عملکرد  اینستاگرام با توجه به رشد دنباله و پست (شامل داستان های استوری اینستاگرام ) است. کاربران همچنین می توانند بهترین زمان ارسال روزانه محتوا را براساس نقشه های حرارت تقویم آسان برای تفسیر مجموعه های داده های بزرگ، تعیین کنند.
4. VSCO

از آنجا که  اینستاگرام یک پلت فرم رسانه ای بسیار بصری است، استراتژی موفق با استفاده از آن بستگی به محتوای بصری خیره کننده شما ایجاد می کند. VSCO Instagrammers از تمام سطوح مهارت را قادر می سازد تا تصاویر و ویدیو را ویرایش کنند به طوری که به نظر می رسد که توسط یک حرفه ای تولید می شوند. پلتفرم موجود در iOS و Android، لذت بردن از استفاده است، زیرا آن بسیار براق و بصری است.
5. بعدا

بعدا ارائه می دهد ذخیره سازی رسانه ها و برنامه ریزی ویژگی های بازاریابان را دوست خواهد داشت. این برای تیم های بازاریابی رسانه های اجتماعی مناسب است که باید یک تقویم محتوا پیچیده  اینستاگرام ایجاد کنند. این پلت فرم ویژگی های مدیریت محتوا مانند یک افزونه گوگل کروم را فراهم می کند که به کاربران امکان می دهد تا محتوای  اینستاگرام را جستجو و حتی مجددا ارسال کنند و یک آپلودکننده محتوای رسانه ای کامل با برچسب ها و برچسب ها.
6. Woobox

تقریبا 70 درصد از مارک های بزرگ، به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود، تولید می کنند. با Woobox، مارک های مختلفی می توانند یک مسابقه مبتنی بر رسانه های اجتماعی ایجاد کنند که می تواند به افزایش پیروان، جمع آوری هدایا و فروش آنلاین درایو کمک کند. Woobox توسط چهار میلیون سازمان، از جمله Spotify، American Airlines و NFL استفاده شده است.

ابزار مسابقه رسانه ای همه جانبه یکی از ابزارهای حتی شامل صفحه اصلی و سازنده فرم برای کسانی است که هنوز به نوعی از نرم افزار بازاریابی خودکار خریداری می کنند.
7. Canva

رسانه ها را ویرایش کنید و چند دقیقه با Canva طراحی کنید. این پلت فرم طراحی محل سکونت در جایی بین مایکروسافت رنگ و فتوشاپ است. مارک های مختلف از ابزاری برای ایجاد تصاویر رسانه های اجتماعی بدون نیاز به تکیه بر طراحان حرفه ای استفاده می کنند.
8. Linktree

در یک حرکت که تا حدودی بحث برانگیز است،  اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تنها یک فرصت برای پیوند از پلت فرم به وب سایت دیگری. اما یک راه حل وجود دارد: لایک یک ابزار رایگان است که یک لینک را برای بسیاری ایجاد می کند با ایجاد یک صفحه فرود متوسط. این صفحه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا جایی که آنها در وب سایت هدف قرار می گیرند انتخاب کنند.

به عنوان مثال، اگر شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید، این لینک می تواند بازدیدکنندگان را به یک صفحه با گزینه هایی برای لباس های مردان و زنان هدایت کند.

 

 

چه اتفاقی می افتد وقتی شما یک میلیون فالوور اینستاگرام داشته باشید

عاملی که میتواند شما را از اینستاگرام متنفر کند

فاکتور مهم برای امنیت حساب کاربری اینستاگرام

لایو استوری : در سطح جهانی

ژئوسکریپهای جدید در داستانهای اینستاگرام برای نیویورک و جاکارتا