8 روش هک اینستاگرام برای افزایش فالوور

برای کسب و کارها، سازندگان محتوا و افراد با نفوذ به طور یکسان، سیستم عامل های اجتماعی راه های برجسته ای هستند که می توانند با مخاطبان گسترده ارتباط برقرار کنند و فالوور های خود را افزایش دهند..

غول های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپ چت فرصت های تبلیغاتی محصولات و همکاری با سازندگان دیگر را فراهم می کنند، اما تمام این سرمایه گذاری ها بدون استفاده از محتوا تولید می شود.

در اصل، پیروان بیشتر به معنای نفوذ بیشتری هستند، بنابراین کاربران باید بیشتر با گسترش و تعامل با پیروان خود نگران باشند. در اینجا 8 راهنمایی برای پیروان  اینستاگرام بیشتر وجود دارد.

1. انتخاب تم.

اکثر مردم تصور غلطی دارند که شما مغناطیس پیروان اینستاگرام را جذب می کند تا محتوا به تنهایی خسته کننده شود این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. اگرچه رسانه های اجتماعی برای تیم های تبلیغاتی و سازندگان محتوا تلاش می کنند بدست آوردن بدرفتاری های شگفت انگیزی انجام دهند، داشتن یک برنامه پیش از آن همیشه کور است.

اولویت اول، تعیین یک موضوع حساب کاربری می تواند به شدت به نفع کاربران در هنگام تلاش برای جذب پیروان جدید. این تمرین نه تنها این امکان را برای ایجاد محتوا در آینده فراهم می کند، بلکه همچنین به درک بهتر مخاطبان اصلی کمک می کند؛ این امر منجر به تعاملات مخاطبان بهتر و رشد طبیعی از طریق اعضای یکپارچگی جوامع مشابه می شود.

2. اتوماسیون نمایش پست در ربات اینستاگرام.

اتوماسیون Instagram ممکن است در حال حاضر یک توطئه کوچکی به نظر برسد، اما چندین برنامه شخص ثالث وجود دارد که می تواند فرآیند ارسال Instagram را به هیچ وجه بیشتر از پیش بارگذاری چند عکس و عنوان در یک پایگاه داده برنامه ساده کند.

توابع مانند ارسال برنامه ریزی شده در طول زمان بهینه، درک که کدام پست بیشترین پیروان را به دست می آورد. حتی ابزارهای  اینستاگرام برای رشد مخاطبان شما وجود دارد. با وجود اینکه  ربات اینستاگرام هلو اینستا خاموش است، ابزارهای  اینستاگرام جایگزین بسیاری برای استفاده شما برای افزایش پیروان و تعامل شما وجود دارد.

3. جذب مخاطب

در حالی که پیروان خود را مستقیما دشوار است، آنها را به چالش کاملا جداگانه نگه می دارند. به همین دلیل، بسیار مهم است که کاربران به طور منظم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. این که آیا این به معنای ارسال دائمی یا شخصی پاسخ به نظرات پیروان است، عمل تعامل با پیروان به ایجاد رابطه مثبت اجتماعی کمک می کند.

علاوه بر این، تصویر نام تجاری دوستانه ایجاد این تعاملات همچنین می تواند پیروان جدید را جذب کند. اگرچه فداكاری سازگار است، تلاش هایی كه برای حفظ پیروان انجام می شود می توانند در جذب كردن یكدیگر موثر باشد. کسب و کار می تواند دو پرنده با یک سنگ را با درمان طرفداران خود به خوبی بکشند.

4. اتصال به سیستم عامل های دیگر.

همانطور که قبلا گفته شد  اینستاگرام تنها حوزه اجتماعی نیست که توجه مردم را جلب کند. فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و توییتر (به نام چند) همچنین میلیون ها کاربر اختصاص داده شده به دنبال سیستم عامل برای اطلاعات و محتوا برای مصرف است. بنابراین، اتصال این سیستم عامل ها به مقدار زیادی از پتانسیل استفاده نشده برای جمع آوری پیروان جدید را نگه می دارد.

    توصیه شده برای شما

    وب سایت، 11 ژانویه: همه مدیران اجرایی و بنیانگذاران راه اندازی باید درباره مشاوران فنی، CTO ها، نمایندگی ها و مهندسین بدانند

به سادگی یک نمایه Snapchat را به یک Instagram bi پیوند می دهد نه تنها می تواند بین مخاطبان را به یکدیگر متصل کند و همچنین باعث رشد پیروان می شود، بلکه می تواند پیروان را به محتوای جدیدی که به سیستم عامل های اجتماعی خاص متصل می شوند، فراهم کند. در نهایت، آن را به کاربران اجازه می دهد پیروان بیشتر و ارائه می دهد پیروان مقدار بیشتر از محتوا.

5. همکاری با سازندگان دیگر.

اگر چه رشد پیجر را می توان با اتصال حساب ها در دیگر سیستم عامل های اجتماعی هک کرد، همکاری با دیگر کاربران اینستاگرم و نفوذگران می تواند به همان اندازه برای جلب پیروان جدید پاداش است. تعامل نه تنها باعث ايده ها و محتواي جديد به مخاطبان موجود مي شود، بلکه مخاطباني کاملا جديد را نيز معرفي مي کند.

در حقیقت، همکاری با دیگر کاربران اینستاگرم، با اصلاح محتوای با ایده های جدید و همچنین ایجاد مخاطره آمیز به مخاطبان که قبلا استفاده نشده اند، باعث رشد پیروان می شود. کاربران باید با توجه به مزایای مرتبط با پیروان خود، همکاری کنند.

6. تغییر تعاملات

همانطور که قبلا ذکر شد، پیروان نیازمند تعامل باقی می مانند؛ در غیر این صورت، روابط مصرف کننده و مصرف کننده شروع به احساس رکود می کند و دلایل متوقف شدن در آنجا را متوقف می کند. به عنوان یک افزودنی، این تعاملات باید هر زمان و هر زمان تغییر دهید، برای اجتناب از نمونه دیگری از رکود.

از یک طرف، به سادگی ارسال به طور مداوم و پاسخ به نظرات می تواند شگفتی برای یک فضای جامعه حساب. با این حال، ایده های اختراع مانند زیر sprees، giveaways، و فریب های شخصی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، و اگر به طور هدفمند استفاده، می توانید یک تنظیم حساب کاربری ایجاد کنید که جذب بسیاری از پیروان بیشتر می شود.
7. ارسال پیوسته پست ربات اینستاگرام

یکی از بزرگترین مشکلات رسانه های اجتماعی ناسازگاری است. در نمایش کامنت ها ، پست های عکس و ویدئو به دنبال کنندگان یک نگاه اجمالی به عملیات روزانه و یا ارزش های اصلی کاربران است. بدون به روز رسانی به طور منظم، پیروان ممکن است این مقادیر را از دست بدهند و ممکن است کشتی را پرت کنند.

کاربران می بایست یک برنامه پست منظم را تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از از دست دادن پیروان بخواهند. علاوه بر این، حضور پست ها در فواصل منظم می تواند پیروانی را جذب کند که قدردان سازگاری هستند.

8. ایده های تازه.

در حالی که تداوم و پیوستن به پیروان در جلوگیری از رکود بسیار مفید است، استفاده مجدد از ایده های عامیانه مشابه برای پست ها می تواند بسیار مضر باشد. به همین دلیل است که ایده های تازه ای از زمان به زمان به حساب می آید.

این که آیا این ایده های جدید از همکاری  افزایش فالوور اینستاگرام حاصل می شود، رویدادهای پیروی می کنند و یا ساده و طوفان طوفان های قدیمی، واقعا اهمیتی ندارد، چرا که هر سه نتیجه یکسان برای افزایش ترافیک حساب، ایجاد محتوای جدید و جذب پیروان بالقوه جدید را دارند

 

 

 

ابزار جدید برای کمک به افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2018

چه اتفاقی می افتد وقتی شما یک میلیون فالوور اینستاگرام داشته باشید

عاملی که میتواند شما را از اینستاگرام متنفر کند

فاکتور مهم برای امنیت حساب کاربری اینستاگرام

به اشتراک گذاشتن 10 عکس و فیلم در یک پست اینستاگرام