هواداران سرگرم حاملگی کارداشیان در اینستاگرام

Khloe Kardashian نوزادش را برای جهان به نمایش گذاشت و اخیرا آن را مشاهده کرد و سرانجام اخبار را که همه ما می دانستیم می شناسیم. با این حال مایل باشید که کایلی این کار را انجام دهد، اما این در کنار نقطه است.

ستاره واقعیت در حال حاضر ثابت کرده است که او حدود شش ماه همراه است، و لحظه ای که او حاملگی خود را با بابا بچه تریستان تامپسون را به خانواده در KUWTK هواپیما نشان داد.

از طریق GIPHY

و در حال حاضر، قدیمی ترین خواهر Kardashian-Jenner krew Kourtney فقط یک ضربه محکم و ناگهانی از Khlo-Money همراه با BFF Malika، اما به نظر می رسد بسیاری از پیروان خشمگین.

در تصویر، ستاره ستاره بزرگ برادر مالیکا و مادربزرگ خلو دیده شده با ستون پول نقد، احاطه شده توسط دود دیده می شود. Kourt تصویر او را از دو عنوان: "Shmoney حرکت می کند."

 Kourtney Kardashian / Instagram


اما بعضی از طرفداران عجله کردند تا ستاره واقعیت باردار را برای "سیگار کشیدن" در انفجار بگشایند. "WTF چه چیزی با شما اشتباه است؟ آیا باردار نیستید چرا سیگار می کشید؟" یکی از پیروان عصبانی پیروز شد.

"Smokings not good for your babyklolekardashian"، یک کاربر دوم توصیه کرد.

در حالی که یک سوم لکه دار شده بود: "بنابراین STUPID، چرا این راه را انجام دهید؟"

"باردار و سیگار کشیدن ؟!" چهارمین پیروان خشمگین را گشود.

به عنوان آخرین نکته در مورد: "Khloe در حین بارداری نباید بخورد."

از طریق GIPHY

همه آرام است! بسیاری از طرفداران اینستاگرام به این نکته اشاره کرده اند که ضربه محکم و ناگهانی به وضوح در ربات اینستاگرام در حال چرخش است و احتمالا پیش از آنکه Khloe باردار بماند، به نظر می رسد که هیچ ضربه ای در تصویر دیده نمی شود.

یکی از پیروان توضیح داد: "افرادی که از سیگار کشیدن خود بی خبرند" در حالی که باردار است "وقتی می بینید که هیچ جرقه ای ندارد".

و یک ثانیه به سرعت اخراج شد: "او به وضوح در این عکس اینستاگرام باردار نیست، کاملا از قبل از آن که باردار بود، شما به اندازه کافی مزاحم بودید. نگاه کنید به شکمش."

این تنها زمانی نیست که Khloe در حین بارداری انتقاد خود را دریافت کرده است؛ چرا که او اخیرا مجبور شد از کار خود دفاع کند و انتظار داشته باشد ...

 

 

 

 

عکسی که مارنی سیمپسون با ربات اینستاگرام منتشر کرد

داو کامرون در حال نمایش کامنت هایش در رابطه با اینستاگرام است

اکنون میتوانید فالوور های IG را با ربات اینستاگرام بالا ببرید

زندگی کاربران اینستاگرام با فالوور های خود

افزایش فالوور اینستاگرام در سراسر ادای احترام کنور مک گرگور به دی است