راه های آسان افزایش فالوورهای اینستاگرام

راه های آسان افزایش فالوورهای اینستاگرام

                                                                                    

 

یکی دیگر از راه های آسان افزایش فالوور اینستاگرام سرچ کردن هشتگ های معروف و پر استفاده و فالوو کردن افرادی که از این هشتگ ها استفاده کرده اند است، از هشتگ های معروف می توان به #منوفالوکن یا #آسمان یا # خدا و... اشاره کرد، توجه داشته باشید ما دارای هشتگ های معروف و پر استفاده در تمامی زبان ها هستیم پس اگر دنبال افزایش فالوور هایتان هستین سعی کنید در حیطه مورد نظرتان به زبان های دیگر هم سرچ کنید علی الخصوص زبان انگلیسی که زبان بین المللی است.

از اینکه پروفایل کاملی در اینستاگرام داشته باشید اطمینان حاصل کنید، اگر شما یک مربی یوگا هستید حتما در پروفایل اینستاگرام خود متذکر شوید که مربی یوگا هستید، دارای مدرک مربی گری از موسسه فلان بوده و اطلاعاتی شبیه به این که باعث آشنایی افراد جدید با پیج شما و در نهایت فالوو کردن شما می شود، همینطور می توانید در پروفایل خود از هشتگ های مرتبط به حوزه کاری یا علایق تان نیز استفاده کنید یا آدرس سایت و وبلاگ خود را در پروفایل قرار دهید که باعث شناخت بیشتر شما توسط فالوور های جدید می شود.

از راهکارهای بعدی افزایش فالوور می توان به پرسیدن سوال در کپشن پست یا همان عکس مدنظر اشاره کرد این موضوع باعث افزایش فالوورهای شما می شود، افرادی که در حال چک کردن پست های خود می باشند ناگهان با سوال شما مواجهه می شوند و تعدادی از آن ها به سوالتان جواب می دهند و از نظر و ایده شما خوششان می آید و شما را فالوو می کند.

در روزهای تعطیل پست جدید بر روی پیج خود قرار دهید، روزهای تعطیل در ایران پنج شنبه در برخی از موسسات و شرکت ها و جمعه ها است که در کشورهای دیگر اغلب روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هست، در روزهای تعطیل به دلیل وقت آزاد اغلب افراد از اینترنت و شبکه های اجتماعی بیش از روزهای دیگر استفاده می کنند، پس پست جدید در روزهای تعطیل باعث بالا آمدن پیج شما می شود و افراد جدید بیشتری از پیج شما دیدن می کنند که باعث فالو کردن شما توسط آن ها می شود.

هشتگ در اینستاگرام

یادتان باشد کیفیت بهتر از کمیت است، اینکه در پیج شما چند پست قرار دارد زیاد مهم نیست ولی اینکه در هر پست خود چه عکس و کپشنی را منتشر می کنید بسیار مهم است، اگر شما یک نویسنده باشید مردم علاقه ای  ندارند عکس های زیادی از انواع غذاهایی که شما اخیرا میل کردید ببینند بلکه آن ها دنبال جملات و تاریخ انتشار کتاب جدید شما و انتشاراتی که کتاب شما را تجدید چاپ کرده است هستند، پس دقت کنید و پست هایی مرتبط با هدف مدنظرتان بر روی پیج قرار دهید تا فالور های بیشتری به دست آورید و فالوور های قدیم خود را هم از دست ندهید.

Mayfair filter

از فیلتر می فیر استفاده کنید به گفته کارشناسان این فیلتر از بهترین و موثر ترین فیلتر های مورد استفاده در زمینه بازاریابی و فروشگاه و معرفی محصول شناخته شده است که باعث زیبا تر شدن محصول شما می شود و قطعا هرچه پیج زیبا و شکیل تری داشته باشید فالوور های بیشتری خواهید داشت.

 

 


نصب اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام ، تبلیغات ، تبلیغ در اینستاگرام ، تبلیغات در اینستاگرام ،افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ، فالوور اینستاگرام ، ربات افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش فالو ، خرید فالو ، افزایش فالوئر ، خرید فالوئر

جشنواره ها و کدهای تخفیف

برای اطلاع از جشنواره ها و طرح های تخفیفی فالو ، آنفالو ، لایک ، کامنت خودکار ، در کانال تلگرامی ما عضو شوید!