افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

                                                                                    

امروزه استفاده از اينستاگرام برای تبليغ بازرگانی شما خيلی سودآور و مقرون به صرفه می باشد. به عنوان مثال شما ميتوانيد تصاوير محصولاتی را که مشتریان بعد از خرید از شما راضی هستند را پست کنيد لغایت برند و محصول خویش را تبليغ کنيد. برای اينکه کسان زیادی شما را ببینند داشتن فالوور یه همان تعقیب کننده خيلی حياتی و لازم است.


اما سوال خیلی از کاربران این است که چگونه فالوور های خویش را افزایش دهند . در جواب این دوستان باید بگویم که مسیر های زیادی برای بالا بردن فالوور هستی دارد اما در مرحله ی اول باید بیشتر با فالوور ( تعقیب کننده ) بیشتر آشنا شویم.فالوور ها همان افرادی هستند که با دید صفحه ی کاربری اینستاگرام شما به عکس ها و فیلم های شما علاقه مند می شوند و شما را به اصطلاح فالو میکنند تا بتوانند پست های بعدی شما را هم تعقیب کنند.

 در کل فالوور را می تاب به دو بخش بخش کرد :

- فالوور فیک ( تقلبی )

- فالوور واقعی

فالوور های فیک فالوور هایی هستند که سایت های اینترنتی زیادی با شعار (خرید فالوور ارزان – خرید فالوور راستین – خرید لایک ارزان ) اقدام به خرید و فروش آن ها میکنند و از عقیده تجاری هیچ ارزشی ندارند و تنها شمار فالوور ها رو افزایش میدهند . این طور فالوور ها با ساخت اکانت های جعلی توسط اشخاص سودجو ساخته می شود . فالوور های فیک هیچ گونه عکس العملی ندارند و مشابه فالوور های راستین نمی توانند پست های شما رو لایک کنند یا از محصولات شما خرید کنند . پس به هیچ وقت اقدام به خرید اینگونه فالوور ها نکنید چون تنها پولتون رو دور انداختید.

فالوور های راستین : اینگونه فالوور ها در واقع حکم زر را داشته و میتوانند مشتریان نکویی برای تجارت شما باشند- فالوور های راستین خودشان با دست خودشان و با رغبت و علاقه ی خودشان صفحه های شما را دنبال میکنند و پست های شما را لایک میکنند. هیچ نوع کمپانی و شخصی نمی تواند ادعا کند که می تواند برای شما فالوور های واقعی جذب کند ، آن هم در یک روز یا یک ساعت . جذب فالوور راستین احتیاج به سررسید و همچنین کوشش زیاد و پست های خوب دارد . و با صرف وقت یک یا دو روز نمی تاب هزاران فالوور راستین جذب کرد .برای جذب فالوور باید صفحه ها و عکس ها ی سایرین را دنبال کنید و آن ها را فالو کنید ، پست هایشان را لایک کنید ، برایشان کامنت یا دایرکت بگذارید ، تا اکانت شما توسط اشخاص سایر دیده شود ، که میتوان گفت این یک گونه تبلیغ می باشد . البته اینستاگرام محدودیت هایی نیز دارد برای فالو و لایک کردن سایرین در ساعت . برای اطلاع از محدودیت های اینستاگرام مقاله های ما را پیگیری کنید .پس مواظب باشید که بیش از مرز این کار ها نکنید که اکانتتان بدست تیم اینستاگرام بلاک شود.

ولی چگونه میتوان این شغل را انجام داد ؟ چون این پیشه دربایستن به صرف سررسید زیادی دارد ، و باید همیشه در حال لایک کردن و فالور کردن و پست قراردادن یا باشید . پس چگونه ؟

پیشنهاد من به شما ربات اینستاگرام می باشد. ربات اینستاگرام یک ربات کاملا هوشمند می باشد که با در عقیده دریافت محدودیت های اینستاگرام به چهره کاملا اتوماتیک برای شما پست می گذارد ، پست های سایرین را لایک میکند ، کاربران دیگر را فالو و آنفالو میکند ، کانت و دایرکت می فرستد ، به صورت خودکار پیام های توهین آمیز رو حذف میکنه و خیلی امکانات دیگه


ربات اینستاگرام ربات هوشمند اینستاگرام خرید فالوور خرید لایک خرید فالوور ارزان خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

جشنواره ها و کدهای تخفیف

برای اطلاع از جشنواره ها و طرح های تخفیفی فالو ، آنفالو ، لایک ، کامنت خودکار ، در کانال تلگرامی ما عضو شوید!