خرید فالوور

خرید فالوور

                                                                                    

 

امروزه استفاده از اينستاگرام برای تبليغ تجارت شما خيلی سودآور و مقرون به صرفه می باشد. به عنوان مثال شما ميتوانيد تصاوير محصولاتی را که مشتریان بعد از خرید از شما راضی هستند را پست کنيد تا برند و محصول خود را تبليغ کنيد. برای اينکه افراد زیادی شما را ببینند داشتن فالوور یه همان دنبال کننده خيلی حياتی و لازم است.

 

اما سوال خیلی از کاربران این است که چگونه فالوور های خود را افزایش دهند . در جواب این دوستان باید بگویم که راه های زیادی برای بالا بردن فالوور وجود دارد اما در مرحله ی اول باید بیشتر با فالوور ( دنبال کننده ) بیشتر آشنا شویم.فالوور ها همان افرادی هستند که با دیدن صفحه ی کاربری اینستاگرام شما به عکس ها و فیلم های شما علاقه مند می شوند و شما را به اصطلاح فالو میکنند تا بتوانند پست های بعدی شما را هم دنبال کنند.

 در کل فالوور را می توان به دو دسته تقسیم کرد :

فالوور فیک ( تقلبی ) 

- فالوور واقعی

فالوور های فیک فالوور هایی هستند که سایت های اینترنتی زیادی با شعار (خرید فالوور ارزان – خرید فالوور واقعی – خرید لایک ارزان ) اقدام به خرید و فروش آن ها میکنند و از نظر تجاری هیچ ارزشی ندارند و فقط تعداد فالوور ها رو افزایش میدهند . اینگونه فالوور ها با ساخت اکانت های جعلی توسط اشخاص سودجو ساخته می شود . فالوور های فیک هیچ گونه عکس العملی ندارند و مثل فالوور های واقعی نمی توانند پست های شما رو لایک کنند یا از محصولات شما خرید کنند . پس به هیچ وقت اقدام به خرید اینگونه فالوور ها نکنید چون فقط پولتون رو دور انداختید.

فالوور های واقعی : اینگونه فالوور ها در واقع حکم طلا را داشته و میتوانند مشتریان خوبی برای تجارت شما باشند- فالوور های واقعی خودشان با دست خودشان و با میل و علاقه ی خودشان صفحه های شما را دنبال میکنند و پست های شما را لایک میکنند. هیچ گونه شرکت و شخصی نمی تواند ادعا کند که می تواند برای شما فالوور های واقعی جذب کند ، آن هم در یک روز یا یک ساعت . جذب فالوور واقعی نیاز به زمان و همچنین تلاش زیاد و پست های خوب دارد . و با صرف وقت یک یا دو روز نمی توان هزاران فالوور واقعی جذب کرد .برای جذب فالوور باید صفحه ها و عکس ها ی دیگران را دنبال کنید و آن ها را فالو کنید ، پست هایشان را لایک کنید ، برایشان کامنت یا دایرکت بگذارید ، تا اکانت شما توسط اشخاص دیگر دیده شود ، که میتوان گفت این یک نوع تبلیغ می باشد . البته اینستاگرام محدودیت هایی نیز دارد برای فالو و لایک کردن دیگران در ساعت . برای اطلاع از محدودیت های اینستاگرام مقاله های ما را دنبال کنید .پس مواظب باشید که بیش از حد این کار ها نکنید که اکانتتان توسط تیم اینستاگرام بلاک شود.

ولی چگونه میتوان این کار را انجام داد ؟ چون این کار نیاز به صرف زمان زیادی دارد ، و باید همیشه در حال لایک کردن و فالور کردن و پست گذاشتن باشید . پس چگونه ؟

پیشنهاد من به شما ربات اینستاگرام می باشد. ربات اینستاگرام یک ربات کاملا هوشمند می باشد که با در نظر گرفتن محدودیت های اینستاگرام به صورت کاملا خودکار برای شما پست می گذارد ، پست های دیگران را لایک میکند ، کاربران دیگر را فالو و آنفالو میکند ، کانت و دایرکت می فرستد ، به صورت خودکار پیام های توهین آمیز رو حذف میکنه و خیلی امکانات دیگه

 


افزایش فالوور ، ربات اینستاگرام ، خرید فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام ، هلو اینستا ، اینستاگرام ، نصب اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام ، تبلیغات ، تبلیغ در اینستاگرام ، تبلیغات در اینستاگرام ،افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ، فالوور اینستاگرام ، ربات افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش فالو ، خرید فالو ، افزایش فالوئر ، خرید فالوئر

جشنواره ها و کدهای تخفیف

برای اطلاع از جشنواره ها و طرح های تخفیفی فالو ، آنفالو ، لایک ، کامنت خودکار ، در کانال تلگرامی ما عضو شوید!